GŁÓWNY DYSTRTYBUTOR MAXAMMON W POLSCE: +48 61 842 52 15

Pasza dla bydła opasowego o odpowiednich parametrach

Pasza dla bydła opasowego musi być bogata w określone składniki odżywcze. Żywność bez dodatków odpowiednich preparatów, takich jak np. Maxammon, jest trawiona w około 71,7%. Aby zwiększyć tę wartość, warto zastosować właściwe środki, pozwalające na podniesienie jej nawet o kilka punktów procentowych. Przekłada się to na jakość gotowego produktu, a także koszty związane z zakupieniem niezbędnych pasz.

Pasza dla byków powinna różnić się od tej dla krów mlecznych. Z tego powodu tak ważne jest regularne przeprowadzanie analiz pozwalających na stworzenie optymalnych mieszanek zapewniających prawidłowe żywienie dowolnego gatunku zwierząt. Nasza oferta obejmuje dodatki do paszy dla krów wyraźnie wpływające na jej jakość. Zatrudniamy specjalistów, którzy są w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z działaniem i skutecznością takich środków.

Ma to ogromne znaczenie w sytuacji, gdy decydujesz się pierwszy raz zakupić Maxammon. Wystarczy podać nam informacje na temat paszy dla krów mlecznych stosowanej w Twoim gospodarstwie, a także przekazać nam próbki, na podstawie których będziemy mogli przeprowadzić rzetelną analizę. Opcji na poprawienie jakości żywności w swoim gospodarstwie jest naprawdę wiele.